Ana sayfa

Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Xi'an Huizhong mekanik ekipman Co., Ltd.

 

Xi'an Huizhong mekanik ekipman Co., Ltd. kale delme jumbos, kaya matkapları, kaya delme aksesuarları, delme aletleri üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir.
Kuruluşundan bu yana, Çin ve yurtdışındaki bol kaynaklara güvenen şirket, profesyonel alanda iyi başarılar elde etti.Pazar odaklı ve kaliteli satış sonrası hizmetine güvenen şirket, müşterilerinin güvenini ve desteğini kazanmıştır.Şirketin profesyonel bir satış sonrası ekibi ve bakım mühendisleri var.Mükemmel teknolojiye sahip müşteriler için çok değerli zaman kazandı.Birçok büyük ölçekli maden ve Çin Demiryolu birimleri ile işbirliğine dayalı ilişkilere sahiptir.
Müşteri ürün rekabet gücü hedefimizdir.Şirketimiz aynı zamanda OEM'ler ve OEM son kullanıcıları ile birlikte büyük çevre ve pazarla yüzleşmek ve makine endüstrisinin hızlı gelişimine katkıda bulunmak için stratejik ortaklar oluşturmaya isteklidir.

1. makine satışı, aksesuar tedariği ve profesyonel satış sonrası servis bir arada

2. İyi ürün kalitesi, makul tasarım yapısı, kalite

3. Makul fiyat, böylece kar kullanıcıları, bir kazan-kazan durumu elde etmek için

 

 

Çin Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Erken kurulan
2016 yılında, xi 'an Huizhong Machinery Equipment Co., Ltd., Shaanxi Eyaleti, Xi 'an'da hayalleri olan birkaç kişi tarafından kuruldu.Şirket ağırlıklı olarak matkap arabaları, açık hava matkapları, matkap makineleri, matkap aletleri, matkap parçaları ve sızdırmazlık halkaları vb. Satmaktadır. Çin'in madencilik makine ürünlerinin uluslararası arenadaki rekabet gücünü artırmayı umuyoruz.
Başlamak için strateji
Bir yıllık hazırlık, Yang Zhengfan'ın başlangıcındaki Xi 'an Huizhong Machinery Equipment Co., Ltd., endüstriyel yapı ayarlaması ve endüstri fırsatları sırasında, seçim
Savaş ve umut bizi daha çok motive ediyor.Ekibimizin çabaları ve meslektaşlarımızın incelemesi ve dikkati için minnettarız.
Kararlı ve olgun
Xi 'an Huizhong Machinery Equipment Co., LTD., çalışmaya devam edin, ürün kalitesinin iyileştirilmesi ve ilerlemesi, teknolojinin yağışı ve birikimidir, her zaman müşterinin onayı ve sevgisidir.
Sürekli yenilik
Sizinle el ele yürümeye devam edin! Geleceği birlikte yaratın!

Çin Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd.
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : HZJX

No. Çalışanları : 10~99

Yıllık satış : 3870000-4644000

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Xi'an Huizhong Mechanical Equipment Co., Ltd. Sertifikalar